| gaby_1815 a întrebat:

Ce faceti in acest moment? daca e fain vot+funda

Răspuns Câştigător
| Laya a răspuns:

Ma holbez in fata laptopului, vroiam sa ma apuc de un exercitiu la matematica, da' mi-am dat seama ca depaseste orice logica, asa ca am dat cartea intr-o parte si... scriu raspunsuri la intrebari pe TPU, mai chatt-ui si pe facebook, aaaaa...da si ma mai uit si la un film (So was wie liebe -> in cazul in care il stie cineva)! big grin Tu?

11 răspunsuri:
| Criiiiiiiis a răspuns:

Ascult muzica.

| xButterflyxX a răspuns:

Stau pe scaun si ma uit la intrebarile dupa TPU. Tu ce faci?happy

| Shake a răspuns:

Pai mananc cirese, stau pe Facebook, TPU, YouTube si vorbesc la telefon big grin

| Allexaandraa a răspuns:

In acest moment ascult muzica si sunt pe TPU, si pe facebook...Tu ce faci in acest moment?tongue

| NickiMinaj a răspuns:

^ wow, badea la zu... good times, ia sa ascult si eu.
momentan ma deprim pe o melodie si mi-e lene.

| MaXim1trafic0de1drogusoare a răspuns:

Eu? phooi. cam incarcatbig grin stau si mestec semintze si pap TUC cu cascavalday dreaming vb cu pr pe tell cu cativa pe messenger, twitter, pe YOUTUBE, il injur pe unu si cam atat smug
acum' nu stiu' ca noh' ma si uit intr'o revista AVON, da nu stiu' daca' se pone smug

| Seiran a răspuns:

Pe TPU.,Facebook,Twitter,YouTube, YouTube iar, Google Earth [incearca si tu sa invarti pamantu˚ pe muzica rolling on the floor ].

| UNfriendLY a răspuns:

Ascult badea la Zu pe net si caut ceva pe yt

| Minks a răspuns:

Ma masturbez cu ajutorul mintii.

| iulia_6002 a răspuns:

Vrb la tel stau pe youtube TPU facebook hi5 si messhappy tu ce faci?

| ghi a răspuns:

Ma joc, imi scriu la engleza, ascult muzica.