| Kimy_8371 a întrebat:

Ce film va place mai mult Narcisa Salbatica sau Iubire si Onoare si de ce?

5 răspunsuri:
| frumusik96 a răspuns:

Iubire si onoare pentru ca imi plac mai mult de actorii din iubire si onoare decat din celalalt film si pentru ca acest film nu stiu este asa romantic si imi place foarte mult povestea

| ame_7234 a răspuns:

Narcisa salbatica.
Pentru ca pe langa dragoste.are mult mister si actiune. Si pentru ca actorii sunt minunati. Transmit toate starile prin privire, prin ochi. Asta ii face cei mai buni. sunt naturali.
Actorii sunt bestiali. povestea serialului la fel.

| miiooo a răspuns:

Narcisa Salbatica pentru ca e mai real:d:*

| Manu3la a răspuns:

Narcisa salbatica

| alinbelbe a răspuns:

Ofer invitatii http://www.ptzplace.ro/ cine e ineresat un buzz mic pe mess id: alinbelbe@yahoo.com