| nevastuica_7599 a întrebat:

Ce filme asa romance stiti? happy

Răspuns Câştigător
| Roooxy a răspuns:

Pai : Fara obligatii,Ziua indragostitilor,Aminteste`ti de mine,Un cuplu mortal,Love Happens, A walk to remember- asta e cam vechi dar e un film suuper!-, etc. sper sa te fi ajutat happy :*

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Filmele Mele Preferate :

Return To Me : http://www.youtube.com/watch?v=HW5N9fk2giY&feature=related

Virgin Snow : http://www.youtube.com/watch?v=KgKj9vBNKQY

Ambele filme au ceva deosebit, multa naturalete, lucru ce e de apreciat avand in vedere situatia de azi cand orgoliile nu ne lasa sa iubim cum trebuie.

| MoatZa a răspuns:

The last song

| mayadragutapoamaneagraramona a răspuns:

Cealalta fata a analiei,casandra,inger si demon, suflet ratacit, teresa, clase 406, esmeralda, cautand-o pe elisa, toantele nu merg in rai, cameleonii, fara sani nu exista paradis, marina, promisiunea, iubire cu chip rebel, numai iubirea, thalia etc. acestea sunt telenovelele pe care le stiu unele sunt terminate :d.