| zapacel a întrebat:

Ce filme au aparut in 2010?(In afara de Alice in Wonderland)... Si este adevarat ca va aparea HSM 4? Si atunci cand va aparea(adica. in 2010?) DAU fundita!kiss

Răspuns Câştigător
| ioana147 a răspuns:

Pai...
Eu am auzit de filmul Shutter Island big grin L-am si vazut. E frumos.
Si filme din 2010 astea le stiu :
Remeber Me, The A-Team, Leap Year, Tooth Fairy.
Si despre HSM 4. Am vazut pe internet acum cateva zile : High School Musical 4 : East Meets West : D
Si pe 07 august parca, pe Disney Channel o sa fie VIVA Highs School Musical happy.

2 răspunsuri:
| luciana_8039 a răspuns:

Hey hsm 2 se poate s apara in 2011 cel mai probabil dar nu vor mai juca vanessa hudgens si zac efron de rerstul nu stiu daca vor mai juca sau nu:|
filme 2010:the last song; eclipsa(din seria twilight); beauty on duty; dark island; the phobos; remember me; The Runaways; toy story si mai sunt:)uite aici gasesti mai multe http://www.filmealese.com/ :)

| ioana147 a răspuns:

Mersi pentru fundita!
ma bucur ca am putut sa. ti fiu de ajutor!