| Nastia a întrebat:

Ce filme cu adolescenti stiti in afara de american pie sau high school musical? astea nu-mi prea plac.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Ralluca25 a răspuns:

Pretty litlle liars.
10 Things I Hate About
The Vampires Diaries.
Gossip Girl.
Hellcats.

| XLilSmileX a răspuns:

Am vazut filmul " 17 Again" mi-a placut... Si am citit cartea " Micutele mincinoase" si am aflat de curand ca cica e si un film si vreau sa il vad. Daca filmul este identic cu ce scrie in carte atunci ti-l recomand happy

| 3DPixel a răspuns:

Ce zici de "Airplane!","Un politist cu explozie intarziata" (comedii)
Case 39, Dead silence (horror)

| iulia199714 a răspuns:

Alege de aici sunt o gramada http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Disney_Channel_Original_Movies...si dupa le vezi peteva.ro
funda?:P:P:d