| heroinahepatita99 a întrebat:

Ce filme de dragoste cu final trist stiti? am nevoie urgenta de raspunsurile voastre va rog frumos

multumes deea va pup

11 răspunsuri:
| cioko19 a răspuns:

Buna!

" A walk to remember ", este un film superb. pe mine chiar ma emotionat tongue.

| cioko19 a răspuns:

M-a emotionat.
Scuze de greseala. :d

| 4LeafCloves a răspuns:

Becoming Jane.

| squib a răspuns:

Sweet November-superb film nu-l rata!

| squib a răspuns:

Love me if you dare(Jeux d'enfants), The Notebook

| ndn a răspuns:

Cruel intentions

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost acum vreo saptamana, pe antena 1 "Sommersby"-cu Jodie Foster. mie mi-a placut mult, chiar daca finalul e f trist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

If only happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc pentru rezultate va mai astept va rog frumos am nevoiie urgenta de 10 filme de dragoste cu final tragic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E tarziu sa-ti raspund acum pentru tine insa pentru altii care vor cauta un film trist recomand "cracks" finalul e dezastruos si nedrept

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai tare film pe care l-am vazut este koizora sau in engleza sky of love.