| Katomi a întrebat:

Ce filme de dragoste stiti? Ceva cu baieti frumosi whistling gen The Last Song. Funda + vot

7 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,am sa iti enumar cateva filme de dragoste care mie mi-au placut mult:
cruel intentions
a walk to remeber
ghost
if only
no strings attached
indecent proposal
the ugly truth
keith
the notebook
P.S. I love you
The girl next door
top gun
pretty woman
out of africa
mirror has two faces
before sunrise; before sunset
Sunt multi actori frumosi in aceste filme.Iti pot recomanda cu drag si alte filme frumoase sau alte genuri, sa imi trimiti un mesaj priv.

| Mewy a răspuns:

"iubesc pe cine nu trebuie" :X

| Elena_9064 a răspuns:

Anjaana Anjaani e cel mai tare, ti-l recomand din toata inimawinking

| DreamingAloud a răspuns:

"A walk to remember". E un film super!

| ZuZaaa_4119 a răspuns:

Pooi...vampire diaries.{e cu vampiri } laughing si twilight. Cu atat te pot ajuta.big grin

| NoNameBitch a răspuns:

Hey! iti recomand Disaster Movie(este o parodie, merita vazut, foarte tare) nu e de dragoste dar e ceva de genu... funda?happy

| mIss G a răspuns:

" Dear John " este o drama romantica, dar e superb filmul! p.s: sa-ti iei niste servetele langa tine.laughing