| Doi2 a întrebat:

Ce filme de groaza sau parodii bune stiti?

Răspuns Câştigător
| rrarres a răspuns:

Vineri 13, Nosferatu, Texas Chainsaw Massacre:
The Next Generation, Chucky, Return of the Living Dead 3, Return of the Living Dead: Rave to the Grave. Fundita?big grin

7 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna filme de groazabig grinrag me to hell, One missed call, Bloody Mary, Train, Titanic.
Sper ca te-am ajutat.

| Marcelino a răspuns:

Scary Movie, dar cred ca le-ai vazut deja.laughing Si.Superhero Movie, The Onion Movie, CJ7. Sper sa-ti placa.

| eDDy a răspuns:

Salut,

Deci poti sa imi dai funda dupa ce te uiti la film o sa iti placa e GENIAL FILMUL!

Teroare de ziua indragostitilor

O sa iti placa daca vrei iti spun putin acum ca sa iti faci o idee ca sa il caut deci. Este vorba despre un Miner care omora oameni cu un tarnacop in anumite feluri si l-a omorat politia era un om oarecare si peste 10 ani scapa de la socola un Nebun care s-a dus si l-a dezgropat pe mineru ala si i-a luat costumu si tarnacopu si s-a pus pe killarit, oameni credeau ca e acela de acum 10 ani numai ca asta era mult mai profesionist.

In rest uitete tu la film crede-ma o sa iti placa. Scenele sunt geiale happy

| Anna_4837 a răspuns:

Filme de groaza : Silent Hill, V from Vendetta, The legend of Bloody Mery

| Doi2 explică:

Sa mor eu nu vad nici un raspuns... da imi zice la mail ca mi s-o raspuns

| robylego a răspuns:

Left 4 lol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Horror:
dead silence
boogie man 1, 2, 3
the box(nu e foarte scary)
saw 1, 2, 3,nu stiu exact cate sunt
the grudge 1, 2
they
dead snow
colectionarul de ochi