| Laviiiiii a întrebat:

Ce filme frumOase mai stiti? Gen Troia sau Bandele din New York, sau daca nu, un film frumos care merita vazut:X

2 răspunsuri:
| ZumZz a răspuns:

Hachiko a dog story [am plans la el big grin]

si Arthur o comedie romantica, care zic eu ca e ceva de invatat din eawinking

| ioionutbest a răspuns:

Buna Aida! Iti recomand cel mai frumos film pe care l-am vazut in viata mea care m-a emotionat si m-a facut sa plang alaturi de protagonisti, e un film pe baza unui fapt real, Hachi: A Dog's Story cel mai frumos film crede-ma ca merita vazut il poti viziona alaturi de familie sau prieteni e un film care a emotionat publicul! Iti garantez ca nu iti va parea rau.Vizionare placuta!