| minideny a întrebat:

Ce filme (horror) bune stiti?

4 răspunsuri:
| Dydy112 a răspuns:

Apel nepreluat si inca unu cu niste oamnei ce sau dat in carusel si mureau in ordinea in care stateau in carusel da am uitat cum se numeste sorry big grin

| LaraClarice a răspuns:

The Grudge

(Va rog mult sa semnati aceasta petitie si daca este posibil dati-o mai departe. Ele au nevoie de noi! Http://www.ptroa.co.il/petition/ )

| SwordsofArmageddon a răspuns:

Toate pe care le ştiu cu siguranţă le ştii şi tu, dar poate nu ai văzut încă Dead Silence. Dacă nu, ţi-l recomand, nu o să te mai uiţi la o păpuşă în acelaşi fel prea curând.

| iustin225 a răspuns:

Mary bloody