| anonim_4396 a întrebat:

Ce filme imi recomandati sa vizionez weekend-ul acesta gen twilight sau filme horror! big grin

1 răspuns:
| alecsbai a răspuns:

Horror? de fiecare data cand vrei sa vezi un film horror sunt aici happy.

Sorority Row. [ Este vorba de o fratie de feta "Beta" parca si o gluma se va transforma intr-o crima, mi s-a parut super filmu.]
Dead silence. [ Cu niste papusi, gen posedate de fantome, nu e Chucky, ceva mai inspaimantator ca Chucky.]
Area 51. [ Cu extraterestri intr-o baza militara, si asta e marfa.]
I am number for. [ nu e horror dar e super tare filmu. gen : actiune cu S.F.]
The Faculty. [S.F combinat cu horror.]
Mirrors 1 si 2.
Children of the Corn: Genesis
Children Of The Corn
Scourge
Scream 1, 2, 3, 4.
April Fools Day.

Nu toate sunt foarte bune. Sper sa iti placa.