| MaraAndra a întrebat:

Ce forma de sprancene mi s-ar potrivi cel mai bine, stiind ca am fata putin ovala iar barbia pronuntata? ( forma se obcerva foarte bine pentru ca am sprancenele negre ) Ofer funda

Răspuns Câştigător
| PrincessSophie a răspuns:

Pentru fata ovala se potriveste cam orice forma de sprancene, mai putin forma ascutita foarte puternic. Eu te sfatuiesc sa mergi la un salon profesional, acolo o sa-ti dea forma care probabil ti se potriveste cel mai bine. happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E aproape imposibil să-ți spunem, doar din ce ne-ai zis. Mergi la un salon și acolo te va pensa exact așa cum trebuie. Mai mult de 10 lei nu îți ia. Baftă!