| yasemin1235 a întrebat:

Ce inseamna ca o femeie sau copil sa fie violat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna sa fie fortat sa intretina relatii sexuale, normale sau perversiuni sexuale.adica impotriva vointei sale.

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Inseamna sa fie obligat prin forta fizica sau mentala sa intretina relatii sexuale de orice fel impotriva vointei sale sau in conditiile in care nu are discernamant sa-si cunoasca vointa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu stiu ce inseamna... dar eu unul i-as lega de mani si de picioare pe acei ce fac aceste lucruri si i-as trage cu o roata pana se crapa pielea pe ei si dupa aceea as pune sare...cred ca asta e cea mai buna modalitate de a scapa de acesti oameni de nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna sa o bati si sa faci sex cu ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci cant te *** uni fara sa vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand esti obligat sa faci sex