| ღDenyssaღ a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat da cu bulgari de zapada in mine?

Răspuns Câştigător
| MusicMakesMeFreeXD a răspuns:

Inseamna ca este iarnawinking

8 răspunsuri:
| andreeutzaa a răspuns:

Pai, absolut nimic. Fetelor numai fiti asa naive.Incearca sa nu cauti mereu ceva important si sa iti faci atatea idei pe chestii banale...

| haiZI a răspuns:

Ca el e vanatorul si tu vanatul.pa

| emillie a răspuns:

Auzi, daca nu ai observat baietii dau cu bulgari in aproape orice fata care iese afara, asa ca de ce te'ai simti tu mai speciala? Sa-ti zic un "secret" : poate daca te place va incerca sa te apere, dar asa. Nu zic ca nu, dar nu te baza doar pe faptul ca a dat in tine cu bulgari sau nu.

| Papusik a răspuns:

Inseamana ca o sa te uzi si o sa racesti.

Daca da cu bulgari de zapada in tine nu inseamna neaparat ca te place.
Poate te si place dar asta nu-i un mod prin care ti-ar arata daca te iubeste.

| neo787840 a răspuns:

Inseamna ca incearca sa te ia la misto...sa rada de tine!

| iuliii_8417 a răspuns:

Abslaughing

tu crezi ca el te place?laughing
in cele mai multe cazuri. astia fac misto. d fetele in care dau cu bulgari d zapada. laughing) nici nu mai e zapada e doar gheata. da hailaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama ce..., vrei sa zici ca daca da cu zapada in tine te place laughing))?

| ubitzyca a răspuns:

Inseamna ca ii place zapada laughing)