| Roxii33 a întrebat:

Ce inseamna Craciunul pentru voi?

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Nu pot spune că înseamnă ceva special pentru mine, însă Crăciunul mă face să mă simt mai bună, mai umană, mai iubitoare!

3 răspunsuri:
| MrsVamp a răspuns:

Cea mai super sarabatoare!
De ce?
Pentru :
1. bucuria si caldura din suflet
2. ninge, ceea ce pentru mine e cel mai frumos lucru
3. Impodobitul brdului, fara el Craciunul nu ar fi la fel
4. oricat de mare ai fii, nu esti niciodata prea batran pentru un mic cadou (atentie) care te face mai fericit
5. reprezinta o minune imensa (Nasterea Lui Iisus)
6. te reunesti cu familia
7. atomsfera craeata
8. paty-uri
+alte milioane de motive
concluzie: Merry Christmaswinking

| Carmen100 a răspuns:

Cea mai frumoasa sarbatoare. Ma face sa ma simt diferit, in casa e o alta atmosfera, mai relaxata, merg cu colindul (desi am 13 anilaughing) fac cozonaci cu mama si si stau sa ma holbez minute in sir la bradul cu beculete

| Vans a răspuns:

Ar trebui să fii de-a dreptul cretin să te simţi mai uman si mai bun de Crăciun. Crăicunul e o zi ca oricare alta, dacă te simţi om doar în perioada asta înseamnă că ai ceva probleme.
Ce-i Crăciunu pentru mine? Nimic special, doar că-mi place să împodobesc bradu. E faină senzaţia aia când e alb afară, în casă arde instalaţia şi tu stai şi citeşti.