| SonicTheHedgehog a întrebat:

Pentru voi ce inseamna Craciunul?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Nasterea Domnului.Si placerea de a fi cu totii impreuna.Parinti,copii,nepoti.

10 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Cea mai mare si cea mai importanta sarbatoare din an!

| Wøodenpints a răspuns:

Nu cred că ar trebui să însemne ceva. Doar un om extrem de idiot face altceva decât în celelalte zile doar pentru că așa zice calendarul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ma asteptam... toti se gandesc doar la mancare si cadouri.
Craciunul reprezinta nasterea Domnului Iisus Hristos

| Northern a răspuns:

Este o zi în care oamenii se agită și mănâncă mult, prea mult.Atât.

| Damii a răspuns:

As zice ca inseamna totul, atat timp cat o am pe mama langa mine. Craciunul e speranta si dorinta. Sarbatori fericite!

| Negrea_Amalia_1995 a răspuns:

Pt mine Craciunul inseamna bucuria de a sta impreuna cu familia si cu rudele
De a ne distra si de a ne petrece clipele acelea frumoase

| beautifulpeople a răspuns:

Familie,prieteni,tradiţii,mâncare...

| anibanani145 a răspuns:

Pentru mine Craciunul inseamna:
-sa stau cu familia
-sa stau cu prietenii
-sa fac party
-sa primesc cadouri.

| Anamaria2002 a răspuns:

Nasterea Domnului Iisus

| TypeInterestingNicknameHere a răspuns:

Nimic. Este o zi ca oricare alta.