| Eugen000 a întrebat:

Ce inseamna "friendzone"?

5 răspunsuri:
| AnneBre a răspuns:

Friendzone inseamnă zona prieteniei.
Adică DOAR prieteni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zona prieteniei happy De-obicei se foloseste cand e vorba despre 2 prieteni care vor sa iasa din zona prieteniei si sa devina iubiti big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un termen adesea folosit de către adolescenţii idioţi români ce-au dat-o şi ei pe engleză.

| Ralucagreen23 a răspuns:

"Friendzone" inseamna "ZONA PRIETENIEI!
Sper ca ti-am fost de folos!

| cineva042 a răspuns:

"Friendzone" inseamna ca esti prieten/a cu cineva. Doar prieten. Uite si un exemplu: Blocat in "friendzone". Adica sa fii blocat in zona prieteniei. Sper ca te-am ajutat!