| Lorenik a întrebat:

Ce inseamna funky si sanky?

Răspuns Câştigător
| FunkySmile a răspuns:

Hi. Funky vine de la funk, un gen de muzica asociat cu dance si house. De obicei se imbraca cu tricouri roz, mov sau negre love struck. Si au diferite freze nebune si colorate love struck.
Iar,, sanky,, hmmm... din cate am observat se foloseste cand ei pe cineva la misto. ceva in genu love struck. tongue
Peace kiss

8 răspunsuri:
| DaNiElA_8352 a răspuns:

Funky= infricosat
iar de celalalt nu am mai auzit

| Genuitoarea a răspuns:

Fa madd se scrie plagiat nu blagiat raised eyebrows mai invata sa scrii inainte sa vbesti si el a scris primul raspunsu nu tuwinking! orkm asa va trebuie cand dati copy paste de pe googlewinking!

Răspuns utilizator avertizat
| 5SOS a răspuns:

Funky=infricosat iar sanky nu stiu ce inseamna nu am mai auzit. Daca ar fi sank atunci ar insemna scufundat.Pa,pa :X

| yoana_5239 a răspuns:

Funky -infricosat
sanky-e un fel de' hocus' adica sanky panky 'hocus, pocus' funda?

| LittleAnca a răspuns:

Funky inseamna infricosat si sanky nu stiu ce inseamna dar este apropiat cuvantului sank adica scufundat. Sper ca te-am ajutat.
Funda?

| FunkySmile a răspuns:

@Aleksutzuu cand am raspuns eu, nu era nici un raspuns... asa ca sorry nu ti-am luat nici un raspunswinking nu e vina mea ca noi gandim la fel laughinglaughing. Si cred ca am raspuns inaintea ta deci. cine pe cine a blagiat sad...Deci nu ma simt vinovata cu nimicwinking.
Peace kiss