| Digital112 a întrebat:

Ce inseamna GA fundaaaaa (am vazut si in jocuri GA dar vreau si eu sa stiu ce inseamna ca am cumparat jeans Armani si as vrea sa stiu ce inseamna ) fundaaaaa

3 răspunsuri:
| Parker a răspuns:

Game Administrator(administratorul unui server) - in mmoprg-uri gen Metin2.

| ISQ a răspuns:

GA inseamna Game Admiistrator romaneste : administratoru jocului pe scurt asta inseamna in en si ro big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

GA - game aministrator. Jeans Armani este de la firma Armani laughing