| VEm_Marian_1998 a întrebat:

Ce inseamna "pcmfs" asa m-a trecut iubita in telefon si nu vrea sa imi zica ce inseamna va rog dati-mi si me exemple DAU FUNDA
ex: "Pentru ca ma faci sa "

7 răspunsuri:
| AlbertG a răspuns:

Penisul cel mai frumos laughing

| LoveSleep a răspuns:

Porc **** ma faci spanac.
Am incercat si eu, nu-mi iese.

| grab a răspuns:

Eu asa trec de obicei persoanele care ridica semne de intrebare in anturajul curent. mai bine sa nu fie explicit.

| Hakuouki a răspuns:

Pentru ca ma faci sa: -fiu suparata
-fiu stresata
-folosesc sampon/sapun
-fac sex
-imi fie scarba
Spune-i si tu "nscittlm" Traducere:"Nu-mi spui ce inseamna te trimit la mama ta"

| NoName0x0 a răspuns:

Sigur te inseala daca te.a trecut asa. Porc, camatar, mafiot, fustangiu, stresant laughing))))) Superb!

| CuieMoco a răspuns:

Prietene, nu pot sa iti raspund daca nu pui o intrebare c:

| CatalinaAdela a răspuns:

E un cod pentru amant rolling on the floor)