| Dizzydizz a întrebat:

Ce inseamna pentru voi feminitate?

Răspuns Câştigător
| Linda a răspuns:

Stasi Eldredge spune că feminitate înseamnă a fi un izvor de frumusețe, a face parte dintr-o aventură deosebită, a răspândi iubire in jur. Mi-a plăcut foarte mult cartea. http://www.clcromania.ro/eu-femeia_prd5332.html

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Delicatete.

| alonet a răspuns:

Discretie, supunere, si opusul independentei, astea legate de comportament, si legat de aspectul fizic, cu cat o fata e mai "acoperita" cu atata e mai feminina deoarece se crere cucerita acele parti ale corpului care nu ti se pun pe tava

| Casiana a răspuns:

Feminitatea este ceea ce face femeia sa fie diferita si superioara barbatului...

| Casiana a răspuns:

LxN te contrazic...winking

| KimY a răspuns:

Feminitatea inseamna pentru mine delicatete, o femeie fina, implinita, la locul ei, senzuala si stapana pe situatie.
O femeie cu cat se lasa mai greu de sedus cu atat este mai feminina!winking
funda?batting eyelashes

| rain a răspuns:

De ce?

| LxN a răspuns:

Si masculinitatea este ceea ce face barbatul sa fie diferit si superior femeii...