| EvangelineDS a întrebat:

Ce intamplari de groaza, ciudate vi sau intamplat? funda!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu a fost intamplare de groaza ci azi, cand am plecat cu furgoneta de la ITP am luat un damb cam repede si taicameu imi zicea (mergi mai incet ca sa nu pateasca ceva mobila).

| Andarock a răspuns:

Mie personal nu mi s-o intamplat nimic de groaza (doar ca am luat un 6crying )
Varumeo mi-o povestit ca o vazut o fata fugind la el in casa (el era singur in casa). El a crezut ca e o fantoma, dar inca nu s-a aflat ce a fost.

P.S.: Varumeo s-o mutat din casa.

Cam asta o patit el. Nu prea l-am crezut dar, noo...love struckX

| pwp a răspuns:

Nimic,si sper nici sa se intample happy

| βǿβǿ a răspuns:

Intamplare ciudata: :-s

am avut o prietena ft. buna, a decedat crying [ D-zeu s`o ierte]
ei ii placea sa se joace cu parul meu
si intr-o zi stateam concentrata la calculator, ma uitam la pozele cu ea. si am simtit de parca cineva s`ar juca cu parul meu.

straight face

a fost ft. ciudatsad

| Lavy_6719 a răspuns:

Eu aud in fiecare seara cand ma pun sa ma culc cineva care merge cu caruciorul, ma uit pe geam dar nu e nimeni...Ma intreb cine ar putea fi...