| lucu a întrebat:

Ce joburi de vara stiti?

2 răspunsuri:
| marpey16 a răspuns:

Multe. Poti face baby sitting, te angajezi la baruri, terase, plimbi cainii etc.

| zuzulici a răspuns:

Cred ca cel mai tare job ar fi sa lucrezi la terasele de la mare ca barman, e super tare, poti sa te angajezi la un fast food, am 17 ani si anul trecut am spalat vase la mare1 saptamana, si am stat la magazin acolo erau camere, si dupa ce am terminat am luat 2mil pe zi(bine o fost si munca multa) iar saptamana ce a urmat am stat ca o printesa si mi-am facut toate pofetele:*:*