| Girl1234566547 a întrebat:

Ce jocuri de aventura misto stiti?happy gen shrek 2...sau harry potter... dau funditatongue

7 răspunsuri:
| ExtraSakadat a răspuns:

Tomb Raider
GTA
Fifa
Max Payne
CS
Warcraft
Bee Movie Game
Sims
Balance
Tycoon
Guilty Gear
L. A. Rush
NFS
Crazy Taxy

Bafta!

| Chocolattex3 a răspuns:

Gta, Free realms, Sims 3, Raymand 3,.

| BestMusiKLoveMusiK a răspuns:

Poi,poti incerca Shrek 3 şi Shrek 4 dacă nu le-ai încercat

| Alexandru_7007 a răspuns:

Bully, e făcut de RockStar Games, şi e vorba despre un puşti neastâmpărat de şcoală.

Sau o aventură poate fi şi San Andreas multi Player, pe un server mare, unde, incepi de jos, cu bănuţi puţini, îţi iei un job, intri, într-o mafie, poliţie, te duci la lucru, e ceva RPG, foarte asemănător cu viaţa reală, numai bine.

| maria_2009 a răspuns:

Pai eu am jocuri nu stiu daca sunt de aventura dar ti le spun:gta san andreas, gta vice city, gta 3, madagascar si astea sunt si barbie horse aventures

| Adrian_Tugulescu_1989 a răspuns:

Http://signup.leagueoflegends.com/? ref=52ca0f4542e10918445692

Copiaza liknu...fa-ti un cont si downlodeaza jocu super milioane de oameni joaca.

| Marius_8952 a răspuns:

Joaca King Kong un joc cu aventura 100% e si greu jocu e si film cu el iti sugerez sal joci e vorba de niste oameni care vrea sa prinda o gorila care e cat un dinozaur casal duca la circ si acolo scapa, sal joci cai tare jocu