| ค๓๓ץ a întrebat:

Ce jocuri de fete stiti?
Dar sa fie 3d. Chiar si jocuri cu download.
Dar sa fie mai ca Sims, sau Onverse. Dar sa nu platesti nimic, adica sa-l cumperi.

! FUNDITA!

1 răspuns:
| Alyyyy a răspuns:

Incearca Onverse www.Imvu.com sau www.vSide.com / www.SecondLife.com. ( Nu stiu daca ti-am dat linkurile corect =]] ) In orice caz daca vrei un joc mai tare ca Sims nu ai nici o sansa. Doar daca ti-l abgradezi ( eu am Sims 3 si l-am abgratat cu multe Simsuri =D ) Dar trebuie sa il cumperi >.< asta e problema dar sa ti ca merita =D. Sau daca chiar vrei ceva S.U.P.E.R. ia-ti xBox 360 si ia-ti sims 3 ( eu pe xBox am sims 3 pets nu am gasit si altele >.< ) sau