| cosmy_7533 a întrebat:

Ce jocuri faine stiti? cele mai bune funda happy

4 răspunsuri:
| Ozanaf a răspuns:

Barn Buddy, Metin 2, Fishdom

| PyTyKu a răspuns:

Buna eu iti recomand toata seria de Thomb Ryder mie unul imi place cel mai mult seria LeGeNd si toata seria Warcraft III Frozhen Throne e cel mai popular de DOTA Baftaaaa...

| Multumesc a răspuns:

Bagi pe google "jocuri cuburi" si primul joc 'Gold mine" tongue spor la joc

| Shacky a răspuns:

Acum depinde ce fel de jocuri iti plac... mie unul imi plac shooterele deci le ador. de recomandat tias recomanda toata seria call fo duty (call of duty 1; call of duty 2; call of duty 3; call of duty modern warfare 1; call of duty world at war; call of duty modern warfare 2 si nu in ultimul rand black ops )
trecem peste seria cod, ar merge battlefield bad company si battlefield bad company 2.
daca esti fan jocuri ceva gen "future" iti recomand bionic commando... find un joc mai realistic si nu prea sf, oh, da, este si 3rd person... ceea ce mi se pare f fain ^.^
In rest nu prea ma pasioneaza alte jocuri.