| Robert7186 a întrebat:

Ce jocuri gen skyrim sau wow multiplayer mai stiti, poate si niste shootere. Da funda pentru care imi plac mai mult

3 răspunsuri:
| bogotu300 a răspuns:

Blacklight e shooter e online e cu armuri(ma rog, scuturi protectii si accesorii) si arme din 2012. Sper ca te-am ajutat

| Stefuu14 a răspuns:

A.v.a.

| donmafiotandrei4life a răspuns:

Battlefield 3 sau 4 Jocurile battlefield sunt cele mai realistice jocuri de razboi ONLINE 64 de jucatori multiplayer pe PC(calculator) sau 32 pe Consola(xbox 360 xbox one ps 4 etc)