| LecSiee a întrebat:

Ce jocuri mai mature pot juca cu prietenii la un party? big grin
Si daca jucam adevar si provocare, fara saruturi, ce idei de provocari imi dati?
Va rog precizati si alte jocuri si cum se joaca [fara sarut please]

2 răspunsuri:
| marcela290 a răspuns:

Ai putea incerca poker pe dezbracare. este funny jocul. sau pe pahare de bautura. nu-ti poti spune ce provocari sa spui deoarece exista o stare de spirit pentru fiecare in acel moment fiind impropriu sati zic o provocare care sa o adresezi prietenilor tai. acum decizia este a ta. incerca sa asculti si parerile altora si vei vedea ce ar fi pe gustul tau. distractie placuta la party si bafta in continuare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jucati high stakes poker
http://bit.ly/fMGzU9