| rokssy a întrebat:

Ce jocuri online stiti? ceva gen lady popular, farmerama etc. funda

Răspuns Câştigător
| ÄnCüTzZäCöÖLL a răspuns:

Eu una mai joc : WoozWorld, Pandanda, Clubpinguin si OurWorld... Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| izurocker a răspuns:

Stardoll,doll and the city, barn buddy ( hi5, facebook), go supermodel cam atat stiu...

| Alexandramore a răspuns:

Pai ieu tias recomanda: binweevils,pandanda,hobohotel,fundita, club penguin si cam atat iar cele care trebuie descarcate:metin2, fourheroes si warld of warldgraft si cam atat stiu sper ca te cei distra cu acestea!