| BabyGirl666888 a întrebat:

Ce jocuri pot juca cu niste copii de 13 ani avand in vedere ca am 17 si mergem la munte ( nu jocuri copilaresti pentru ca sunt altfel) gen in afara de jocurile cu carti si as vrea sa imi placa si mie stiti laughing)

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Adevăr sau provocare, telefonul american, monopoly, activity, mai caută și pe Youtube jocuri interactive

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Ratele si vanatorii? Sincer mie imi place si acum laughing
Volei, fotbal...ascunselea.

| Vreausapot a răspuns:

Monopoly, adevăr sau provocare

| Anonimus7777 a răspuns:

Mie îmi plac foarte mult jocurile de genul Catan. E pentru toate vârstele foarte fain. Se merită banii, o să te joci mereu cu el.