| TeooTeo a întrebat:

Ce jocuri stiti de pe facebook? Fundita la cel mai dragut love struck

Răspuns Câştigător
| iiSceneXX a răspuns:

Lady Popular -> E destul de dragut.
Pet Ville-> Cu animale
Barn Buddy -> Cu plante
City Ville -> Construiesti propiul tau orasel.
Mall World -> De fete. happy
Zoo Paradise -> Cu animalute
It girl -> Dragut
Vampire wars -> Razboiul vampirilor
If I were -> Destul de dragut
Sorority Life -> :]
Happy pets, Happy Aquarium, Restaurant city, Secret Admirer, 10 seconds interview happy
Sper ca iti sunt de folos. Succes.Si spor la jucat. xD

15 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Cityville
Farmville
Happy Pets
Cafe World
Vampire Wars
It Girl
BuddyPoke
Frontier Ville

atatea stiu!

bye-bye

| curiozitatea a răspuns:

Mall World.
TREBUIE sa cumperi in joc haine si sa le vinzi mai scump.Si ti se strang bani si mai innfrumusetezi magazinul. Si din banii care ti se strang iti cumperi haine fiind ca ai un omuletz [o femeie] dar e vanzatoarea la magazinul tau si trebuie sa o imbraci de fapt tu esti ea.cum ar veniibig grin

| pinkystyleツ a răspuns:

Farmville e nr 1!:*

| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Eu ma joc Fashion World si Bubble Island. Mai sunt si Farmville, Cityville, Frontierville, Fishville, Sonority Life, Mall world... sunt multe happy astea sunt super ok, dupa parerea mea:X

| Mauve a răspuns:

Petville, happypets, pet society, cityville, farmville, it girl, sorority life.etc.Mie imi mai plac si: phrases, adevar sau provocare, pentru prieteni, pentru 2 prieteni, best friends, daily horoscope, the yes/no game, angel or demon.sunt mai multe:*

| NebunaDupaRobert a răspuns:

It girl, lady popular, city ville. happy pets, barn buddy, etc. fundita

| SunnyMidnight a răspuns:

NightClub- trebuie sa iti construiesti tu un club pe diferite teme! merita

| Biancaeu a răspuns:

Happy pets, happy island, tiki farm, tiki resort, farmville, barnbuddy, zoo paradise

| RadXx a răspuns:

Cel mai tare miscrits world of aventure

| daiipatty a răspuns:

Fashland
Happy Family
Stick Figure Badminton laughing
Criminal Case
Coco Girl
Disney City Girl
Mall World, etc.

| vi2vi273 a răspuns:

CityVille,FarmVille,It Girl,The Sims Social,Cafe Life,Paradise Life,Disco Empire,Nightclub City,Mall World,Barn Buddy,Cafe World,Fantady Kingdoms,Fashion,City,FrontierVille,Market Street,Mega City,Milionare City, Social City, Treasure Isle, Zombie Lane

| bya11 a răspuns:

Pai eu stiu:CityVille,FarmVille,It Girl,The Sims Social,Cafe Life,Paradise Life,Disco Empire,Nightclub City,Mall World,Barn Buddy,Cafe World,Fantady Kingdoms,Fashion,City,FrontierVille,Market Street,Mega City,Milionare City, Social City, Treasure Isle, Zombie Lane...Cam atat stiubig grin!

| Caranbool a răspuns:

Social Empires
Social Wars
Monster Legends
Dragon City
Dungeon Blitz
Dungeon Rampange
FarmVille
CastleVille
FarmVille 2
Jurasic Farm
Happy Family
Cristiano Ronaldo Footy...

Mai stiu jocuri, dar nu mai zic happy

| alexa200080 a răspuns:

Pai eu ma joc Mall World,My Shops,Fasshion designer,Pet City,Happy Pets,It girl,Dazzling cLub, Wedding Street, Fashionista, Happy family, Dog Show Friends! Fundita Plz