| ZeWsSs a întrebat:

Ce jocuri stiti pentru configuratia asta placa video 128mb, procesor 2.00 Ghz si ram 2 gb, va rog sa scrieti cat mai multe pentru ca pe majoritatea le-am jucat, dau funda pentru cele cre nu le-am jucat

2 răspunsuri:
| DjDariuS a răspuns:

Iti zic ce jocuri am terminat si cele care sunt cele mai frumoase. Fifa 07, Call Of Duty 1, 2, Gta San Adreas, Vice City, 3, 4, Delta Force toate ediile, metin2, Warcraft III, si cam atat sunt destul de faine acum fundita pliz happy big grin

| RappKid a răspuns:

Darius mersi ca si eu avaem nevoiehappy mz mult:X