| Adriana_8922 a întrebat:

Ce licee (din bucuresti)cu profilul filologie stiti, si cu ce medie se intra (la filologiebig grin)? plz dau funda pentru cele mai multe :*

2 răspunsuri:
| Xab a răspuns:

Sunt sigura ca daca esti cls a8a spre sf anului vei primi o brosura cu toate liceele din bucuresti, profilele acestora si media cu care s-a intrat anul trecut.

| momo a răspuns:

laughing...deci te-ai hotarat
eu sunt de la Vlahuta (ultima medie parca era in juj de 7. 76)
daca vrei sa vii te astept big grin si mesaj daca te hotarasti happy

de alte licee... calinescu(8. 02), scoala centrala(?), caragiale(?)
depinde de media pe care o vei avea happy