| cryss_7938 a întrebat:

Ce liceu credeti ca ar trebui sa aleg : Mihai Viteazu sau Iulia Hasdeu( sunt din bucuresti)?

Răspuns Câştigător
| Ropidox a răspuns:

Ambele Licee sunt foarte bune! Eu daca as da timpul inapoi as alege "Colegiul National Mihai Viteazul" Deoarece este cel mai bun din Bucuresti! Si este plin de activitati de tot felul si se face cu adevarat scoala ca in toate celelalte licee dar aici profesorii au cerinte mult mai mari! Sper ca te-am ajutat suficient!

2 răspunsuri:
| mykkki a răspuns:

Mihai Viteazuwinking

| kindness a răspuns:

Mihai Viteazu, Iulia Hasdeu e cu fite!