| anonim_4396 a întrebat:

Ce locuri de munca stiti in Vâlcea pentru mine(16 ani) vreau sa ma angajez acum pe vara si nu stiu unde?

1 răspuns:
| FoundYouLover a răspuns:

Nu sunt din Valcea, dar incearca pe la magazine, in special mall-uri ca acolo este mai multa treaba pentru ca este mai multa marfa, deci au nevoie de mai multi oameni care sa se ocupe de marfa si clienti si pentru ca se lucreaza si in week-end (ai zile libere, dar nu mereu in week-end) nu toata lumea apreciaza acest fel de job, deci ei pierd incontinuu angajati, dar volumul de munca ramane la fel, de-aia nu prea fac mofturi cand vine vorba sa angajeze pe altcineva, chiar si sezonier.