| Dizzydizz a întrebat:

Ce lucruri artistice [iesite din comun] preferati sa faceti?

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sa desenez pe caietul de tezalaughing
Intr-o zi desenele mele incurcate in cifre o sa valoreze o avererolling on the floor

| Bacemi a răspuns:

Nimic extraordinar. Imi place sa compun poezii.

| Диана a răspuns:

Pai... imi place sa dau pierce`urilaughing .skateboarding.sa hranesc 2 caini maidanezi de pe langa bloc zilniclaughing( suntem prieteni) rolling on the floor. si nu mai stiulaughing

| sίмρℓε☻кι∂a a răspuns:

Sa ma arunc de la etaju` 1olaughing...GlumeAm.Poi iesite din comun ce poti sa faci?

P. s. Te anunts eu dac`mi vine vreo ideelaughing

| Im.GIulee a răspuns:

Merg cu sevaletul in mijlocul parcului si am esarfe cu tablouri celebre happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa pescuiesc in baltabig grin