| Almássy a întrebat:

Ce ma enerveaza astia bai!
inteleg ca traim in era tehnologiei dar astia cu messu lor si tot ce tine de limbaj ma cam calca pe nervi
adica de ce ai vrea sa inlocuiesti literele cu cifre si cifrele cu alte litere?

V4 p00p P3 7oT1

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unora li se pare 'misto' asa. Li se pare ca ies in evidenta daca folosesc un alt lib'mbaj ..sau ca sunt in pas cu moda laughing

Pe de alta parte de lene. Le este mai usor asa unorawinking

Răspuns utilizator avertizat
| PastramăDeElefant a răspuns:

Depinde ce tastatura au rolling on the floor(daca intelegeti ce vreau sa zic ). si nu pot sa-mi schimb scrisul ...am toate butoanele pe tastatura nu ca ceilalti laughing

| sorea a răspuns:

De plictiseala.
Vezi tu. unii au asa un gol in cap deoarece nu se gandesc la scoala. si nu au alta preocupare decat sa stea pe mess. Si ca sa unple golu ala inlocuiesc literele cu cifre.
E un mod de a iti ocupa timpul... ca sa nu te plictisesti.