| 0Anduka0 a întrebat:

Ce mai faceti voi toata ziua?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Zilele astea am cam avut de lucru, nu gluma, pe la tara, pe-aici pe la oras, e apartamentul in renovare...deci iti dai seama, abia astazi sunt cat de cat mai libera.
Te pup!

| AnonimaOk a răspuns:

Buna,
Ma trezesc intre orele 10 - 12.
Ma spal pe dinti, pe fata, fac un dus. Ma imbrac evident in hainele de zi.
Vad o emisiune la TV sau stirile, in timpul acesta mananc niste lapte cu cereale, un fruct si un iaurt. Ma uit la TV, mai stau la pc si ascult niste muzica.
De obicei pe la vreo 16 ies pe afara cu prietenii, merg la o pizza etc. Daca e urat afara, chem o prietena la mine sau na, asta e - mai stau si singura. Petrec putin timp cu ai mei, fac curatenie in camera daca e cazul. Uneori imi fac niste cartofi prajiti si o salata la ora asta, iar desertul il iau pe la 17-18 sau nu il mai iau deloc... au existat bine si cazuri rare in care l-am luat pe la 19 dar incerc sa evit.
Mai citesc o carte seara, vad un film, sun prietenii si rudele. Ma culc de obicei pe la 22 sau 23, dar depinde.

| Lorena7712 a răspuns:

Buna. Majoritatea timpului mi-o petrec cu prietenii mei. In timpul in care nu sunt cu ei mai stau pe facebook, twitter, skype si alte site-uri de socializare. Din cand in cand mai ies la o plimbare ( singura sau cu cineva ).

| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Incercam sa invatam limba roamana, apoi postam pe TPU.winking

| 0Anduka0 explică (pentru Latinmoon):

Nu inteleg ce este cu raspunsul tau. Nu consider ca fac greseli gramaticale sau de alt fel. Stiu scopul raspunsului tau, dar nu si cauza.winking

| Latinmoon a răspuns (pentru 0Anduka0):

Cauza este simpla, fi mai atenta data viitoare cand postezi.
Te pup, pa pa! kiss

| 0Anduka0 explică (pentru Latinmoon):

Deci vreau sa-mi explici ce sunt cu comentariile astea... eximplica-mi!