| Daria a întrebat:

Ce faceti voi toata ziua?happyFaceti-mi un program cu lucruri pe care le faceti intr- zi.laughing

Răspuns Câştigător
| TSO7 a răspuns:

In general:
1.Ma trezesc(asta e sigur in fiecare dimineatalaughing
2.Merg la scoala.
3.Detalii despre ce fac la scoala...in principiu invat.
4.Vin de la scoala(o mai ajut pe mami cu cate ceva daca trebuie).
5.Mananc.
6.Invat/Teme daca am ceva dar nu dureaza mai mult de 50-60minute.
7.Mai pornesc PC-ul poate ma joc ceva.
8.Merg afara la fotbal sau cu rolele.
9.Vin de afara dupa care mananc, fac dus daca sunt transpirat/murdar.
10. Pornesc PC/ma uit la TV.
11.Ma culc.

Cam sec dar asta fac de obicei in mare in timpul saptamanii...
In weekend mai merg pe afara, poate la mall, ma uit la filme, merg la biserica.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Am un program destul de încărcat: serviciu, treburile gospodărești, etc.
Pa, pa.

| deea98 a răspuns:

Merg la scoala, stau pe net, imi fac temele, citesc... fac niste bratari handmade:X. Ma uit la un film si dorm;;)

Te rog frumos, daca ai facebook da like la profilul asta: http://www.facebook.com/SquidMediaRo?sk=wall si apoi la poza asta: http://www.facebook.com/......uidMediaRo

Multumesc enorm!:]

| pinkpinqdanaa a răspuns:

Dimineata ma duc la scoala.Vin.Ma schimb .Mananc.Pe net sau mess Stau pe afara cu prietenii mei.Pe la 6 intri in casa Ma uit la TV.Mai vb la tel laughingSi iar pe la 8:30/9 ies din nou afara, merg la pizza...bine inteles nu in fiecare zi merg la pizz, inghetata, prajitura.
Seara dupa ce vin din oras sau de afara
Mananc
Stau la TV.
Iar pe mes(cate o data)
Si ma culc
NOAPTE BUNA! laughing
fUNDA?

| Andreeeaaaa a răspuns:

Ma trezesc ma duc la scoala fac panarama vin acasa mananc ma duc la pc stau pana la 12 jumate rareori mai ies pe afara si mai ma uit la private spice rolling on the floor cand nu pot sa dorm laughing
si cam atat funda?