| Scliparici a întrebat:

Ce materii o sa am pe profil de filologie si din ce o sa dau teze?

3 răspunsuri:
| adela15 a răspuns:

Latina,romana,limba care tio alegi.sau ceva de genu.o sa dai teza din astea

| YouDeserveNothing a răspuns:

Dai teze la:Romana,Latina, Geografie/Istorie, Engleza/Franceza Materiile sunt aproape la fel ca cele din generala+logica in a9a,in a10a faci psihologie, in a 11a nu mai faci mate,fizica,chimie, biologie dar o sa faci economie, sociologie si stiinte naturale si in a 12a filosofie,logic ca pe lanaga astea romana,desen, religie, muzica...etchappy funda?puppy dog eyes

| sunset a răspuns:

Dai teze la: romana, istorie sau geografie,, latina, si daca esti la un profil de filologie intensiv la engleza sau franceza,
. materii in plus de cele obisnuite, in clasa 9 logica, si cam atat...