| papushik_2619 a întrebat:

Ce medie trebuie sa ai ca sa intri la liceul Mihail Kogalniceanu din Vaslui?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci ultima medie anul asta la mate.-info la lmk a fost 5 si ceva. cred ca te.ai lamurit. la stiinte spciale vreo 6 sau 7 si la filo nu am idee. big grin apropo cum te cheama?

2 răspunsuri:
| Pєтяσηєℓα a răspuns:

Doamnelaughing "la stiinte sociale 6 sau 7".lmk e cel mai bun liceu nu cel mai prost ca sa se intre cu 6 sau 7. da in fine

| nosferatu a răspuns:

Pai eu stiu avand in vedere ca liceul este in vaslui cu un calup de branza esti admisa.