| anonim_4396 a întrebat:

Ce melodii a lui Eminem va plac cel mai mult?

25 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cea care m-a impresionat cel mai mult pana acum a fost Beautiful.Asta e diferenta dintre Em si restul artistilor:sinceritatea cu care isi expune in versuri experientele

| inna a răspuns:

Beautiful, When I'm gone, 8 mile.

| Klara a răspuns:

When I'm gone sincer ma ia cu fiori, versurile sunt terifiante :-ss La fel si Mockin' Bird.

lolita
| lolita a răspuns:

Preferata mea este " Stan" dupa "I'm Shady", The Way I Am, Lose Yourself, Cleaning Out My Closet,
Ass Like That, Way I Am, si toate celelalte. Sunt innebunita dupa Eminem, cand am nevoie sa ma linistesc, sa fiu singura ascult melodiile lui si deja imi trece tot.
,

| M.madallina a răspuns:

Nu ascult Eminem...

| Tabii. a răspuns:

Beautiful este cea mai frumoasa.

| AndutzaAndu a răspuns:

Clean up in my closet, Lose Yourself, Mockingbird, Beuatiful, The real slim shady si altele

| theAlex a răspuns:

Like toy soliders -uitate la videowinking

| simoSTAR a răspuns:

Nu sunt fan eminem, nici nu prea ascult eminem, insa mi-a placut stan cu dido happy

| sorinsam1995 a răspuns:

Like toy soldiers

| LOADING █████████99% a răspuns:

Ff multe... cel mai mult beautifulwinking

| karas_2168 a răspuns:

Nu asculti Eminem...nu esti OM.Mie imi plac toate melodiile lui Eminem.E singurul rapper care imi place. Daca ar canta Eminem in manele probabil ca mi-ar place si alea.

| Iulian03 a răspuns:

Eminem - Space Bound

| dannyTm a răspuns:

Lose yourself, cleaning out my closet, when i`m gone, just do it, white america, my name is, shake that ass, superman, cu dr. dre=forgot about dre.multe dintre cele vechi alea noi cindarela man, beautiful, wont back down, untitledbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lose yorself, 3am, When I'M Gone...
toate sunt smechere

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Welcome to detroit
lose your self

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Desperados, Till hell freezes over, Say my name, The way i am, Bad vs Evil, Ghost Stories, Scarry Movies, Rock Bottom,'97 Bonnie and Clyde, Kim, As the world turns, Stir crazy. Si lista e lunga laughingunele melodii din astea sunt foarte rare tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

No Aplogies

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Melodia "My Mom" este cea mai tare melodie. Ascultati si spuneti-mi daca va PLACE!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cea mai misto mel a lui eminem e,, NOT AFRAID"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Not afraid

| robygrasu1 a răspuns:

AEminem superman:X:X

| byby_7190 a răspuns:

Pai...mockinbird; no love; i need a doctor; space bound; when I'm gone; the way I am; way I am; beautiful; you don't know; till i collapse; anthem of the kings; you don't know...si multe altelelove strucklove strucklove struck

| gerrard a răspuns:

Till i colapse cu nate dogg e misto si lose yourself

| cristinadinamovista a răspuns:

Pai mie imi place cel mai mul; when im gone; lose yourself; no love.va recomand piesa space bound