| AlexxutzzaPurpleGirl a întrebat:

Ce motto aveti in viata?

33 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Zambeste.Maine s-ar putea sa fie si mai rauwinking

| Bacemi a răspuns:

Un motto prin care ma caracterizez pe mine : Iubire, e tot ce sunt si va pot da.

Un motto privind modul in care vad viata : Iubirea e tot ce conteaza.

| arysa a răspuns:

Mai bine sa regreti ceva ce ai facut decat ceva ce n-ai facut.
daca viata iti da 1000 de motive sa plangi, arata-i ca ai 1001 motive sa zambesti.

| madalicious a răspuns:

Motto-ul meu in viata este "Ochi pentru ochi dinte pentru dinte" adica ===> daca ma ranesti te ranesc.laughing

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Ai invins? Continua! Ai pierdut? Continua!

| daii a răspuns:

Nu lasa teama sa te opreasca din joc!

by daiiwinking

| inna a răspuns:

Ride or Die...pardon Fight or die laughing

| Marii a răspuns:

Lasa-ti ura si extazul sa-ti calauzeasca pasul. In fond, esti doar un muritor. happy

| juniper a răspuns:

"Orica e posibil" sau "poti face orice daca te straduiesti".

| Alisa a răspuns:

Singurul lucru obligatoriu în viaţa asta e să mori, în rest nimic nu-i "musai".

| Amrita a răspuns:

Nu am un motto. dar pot spune ca ma regasesc in unele "citate.Totusi. eu sper ca orice vis poate deveni realitate. Dar tu?

| Paris a răspuns:

N-am timp sa pierd, sa piarda altii happy

| demonangel37 a răspuns:

Totul sau nimic tu?

| WestSid3 a răspuns:

Nu rişti, nu te distrezi!
... sau...
Nu rişti, nu caştigi! happy... cred ca astea 2.

Răspuns utilizator avertizat
| ☻☆Diana☆☻ a răspuns:

"Nu lasa un obstacol sa te invinga"
sad...al tau?

| cristina4love a răspuns:

"Nu voi lasa pe nimeni sa`mi spulbere visele.Visele imi apartin doar mie." Acesta cred ca mi se potriveste cel mai bine.Lupt foarte multe sa`mi implinesc visele si sper sa si reusesc:*

Răspuns utilizator avertizat
| BackAgainToTPU a răspuns:

" In the end, no one lose or win, cause the story begins again and again"
Da, istoria se repeta, uneori e monotona chiar.

| georggyy a răspuns:

Nu am nevoie să recuperez ce am pierdut... dacă am lăsat să pierd este pentru că aşa am vrut.

| aisha01eu a răspuns:

Daca poti fi vultur nu te stradui sa fi primul printre ciori.

| hrdcore a răspuns:

Nu te uita niciodata in spate, ca sa nu vezi ce ai lasat

| AndreeaDeea56 a răspuns:

Every end is a new begining

| blunts a răspuns:

Deocamdata "nu muri virgin"... O sa il schimb dupa aialaughing

| vyo a răspuns:

Ce tie scris in frunte tie pus.

| calin_8208 a răspuns:

Idealul meu in viata e femeia cu musteatarolling on the floor

Si acum serios al meu este "Decat codas la oras, mai bine in satul meu FRUNTASsmug"
Bine... mi se potrivesc mai multe, depinde in ce tema, poate nici unul nu mi se potriveste "manusa", dar in general cam asa simplu "traieste-ti viata!"
Pwp!

| Dodolo a răspuns:

Am chiar trei big grin
Don't Worry, Be Happy!
Lucrurile bune se lasa asteptate.
Perfectiunea este inamicul fericirii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice padure are uscaciunile ei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai cistigat continua, ai pierdut, la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" Traieste clipa! "