| anonim_4396 a întrebat:

Ce ne aduce Pastele si iepurasul?

Răspuns Câştigător
| dydy1 a răspuns:

Sfaturi laughing

3 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Iepuraşul? Câţi ani ai? :O
În primul rând iepuraşul nici măcar nua re absolut nicio legătură cu Paştele! Simbolul paştelui este mielul! (animal)
Iepuraşul e doar o poveste interesantă pentru copii mici straight face.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! cred ca saracie, aproape nimeni nu o sa aiba bani de sfintele sarbatori Pascale.sadcel putin noi pensionarii...asta e..mila si puterea Domnului e marehappy
totusi e important sa fim sanatosi..nu?
O zi cat mai frumoasa si sarbatori Pascale fericitehappy

| superady98 a răspuns:

Iepurasul n-are nici-o legatura cu Pastele, cum sa cace un iepure oua de ciocolata :d(se poate) laughing)))))))))))