| Lotte_4915 a întrebat:

Ce nume prescurtat (porecla, etc.) poate fi la numele andreea... cele mai bune si frumoase, funda mare big grin laughing rolling on the floor

18 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Deea

| Raiden a răspuns:

Te rog eu mult, dai funda lui Deea. laughing
Este ahtiata dupa fundite. Nu vezi si tu cat a putut sa-i debiteze minte, fiind disperata dupa fundite?
Te rog, fa-i placerea asta.
@Deea, lasa-mi un mesaj pe privat, si-ti mai dau si eu cateva fundite, daca-ti plac atat de mult, desi iti zic de pe acum, nu ajuta la nimic.

| deea_4470 a răspuns:

Sa fie mareeee,da?
Pai pentru numele andreea :
-Deea
-Deiutza
-Andra
-Ade
-Andy
-AnDruutZa
-Andreyuta
-De`de
-Andu`, Andi, Dee, Andre, Dede, Anduţa, Deyu`.
-AndOtsza,Adutsza,Andrusk,Andra,Andru,Dee,Ada, Dede,Andrutza,Deuka,Dydyshor,Didi
Sau ai putea sa spui niiste porecle, nu neaparat de la nume,, ceva care se leaga de tine :
Daca esti blonda/bruneta/roscata/satena : Blonda.Bruni chestii de genu, nu stiu daca iti place acest gen.:_?
sSau ceva care refera la comportamentul tau
-daca esti mai nebunatica : De'neee...Foxy
-daca esti mai micuta: Pitica. Piticuta
-daca iti place mult sa t distrezi si nu esti soricel de biblioteca big grin: ZuZu. ZuZucaa (mie asa imi spun si zuzu)
Chestii de genu, nu stiu daca iti plac, dar sper ca te am ajutat. :*

| deea_4470 a răspuns:

Bine ca esti tu mai perfect bai raiden :-J

Răspuns utilizator avertizat
| SMTHING a răspuns:

Pe prietena mea o cheama Andreea adora sa i se zica : Dezi,Deea,Deia,Dede,Andre,Druia love struck,Dea,Puffi Dezire love struck,Didi,Deeutsa,Ada,Dea,Di love struck,Anda love struck,De love struck, Devu love struck, Deyu love struckxx

| bi3ncu7zZa a răspuns:

Dede:X sau Andedetongue

| PlumaDeCondor a răspuns:

Reea, Andy, Deiy, Dee-Dee, Dee, Andre, Dewutza, Ande happy

| PisicuteiîiPlaceSaFacaPoze a răspuns:

Deea; Deyutza; Andre; Reea; Andy; Deyu'; Andreutza; Andreutz; Andruska; AndOtsza,Adutsza,Andrusk, Andra, Andru; Andu; Andutza; Dee; Ada; Dede; Dydy; Dydysor; Anditza; Andrytza; Andry; Deli

| mihaitza06 a răspuns:

Deea,Deyu,Andre,Didi,Andri,Andrealaughing,Andreealaughing,Pisi,Iubi...altele nu mai existalaughingda-mi funda mie te rog:*

| Bluu08 a răspuns:

Deea,Deeutza,Deyu.

| onik91 a răspuns:

Ada

| blackporcelain a răspuns:

Dezy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andretard,analea...fi originala

| Y3aaHH a răspuns:

Deea, Deutza, Deutz, Deeu, Andy, Andreutza, Andutza

| smecherul222 a răspuns:

Deea este cel mai frumos.Asta ii porecla lu iubitamea:X:X.

| Bogdix a răspuns:

Felix

| Gafton_Andreea_2000 a răspuns:

Deea,,, Deix... Deux... And