| Ionutz_1837 a întrebat:

Ce parare aveti despre emisiunea ROMANII AU TALENT? Cine credeti ca castiga, sau va place mai mullt?

10 răspunsuri:
| neo787840 a răspuns:

O emisiune tare de tot.Mie unul imi place.Sigur o sa iasa castigator Narcis Iustin Ianau ( parerea mea )

| mihaelaroxy a răspuns:

Eu cred ca va castiga baiatul acela din bacau. Narcis Iustin Nanau. Are o voce deosebita!

| justagirl21 a răspuns:

Cred cai o emisiune pe cinste, nu am un preferat, insa de castigat dupa parerea mea ar castiga adrian tutu deoarece are o poveste cutremuratoare dar si un talent pe masura. pa pa

| Criiiiiiiis a răspuns:

Pai presupun ca cei care nu vor castiga dar care au talent presupun ca o sa reuseasca pe viitor, de exemplu cei care au voce poate andra si smiley vor face o colaborare cu ei sau un contract.
Da, mi se pare ok` emisiunea.
Sunt unii care chiar au talent, si ar mersitaa banii acestia.
Dar unii se duc acolo.Si` isi arata curu`.
Unii chiar au merss acolo` degeaba sa, se faca de rass.
E frumoasa emisiunea si foarte bine conceputha Le intinde o mana tinerilor care au cu adevarath talenth si e foarthe bine poathe pe viitor vom insemna si noii mhai mult ca popor datoritha lor.

| mgtow a răspuns:

O emisiune plictisitoare, nu vad nimic interesant in ea.

| moraruvictorash a răspuns:

Nu o privesc.dar din auzite pot spune ca nu e prea deversificata.toti vin si cinta.

| Ionutz a răspuns:

Castiga Narcis Asta este parerea mea si de fapt el este cel mai talentat

| niku93 a răspuns:

Daca nu iese Narcis ala inseamna ca romanii nu au talent la votat.

| Prankster6 a răspuns:

Narcis sau Ţuţu Adrian

| Ionutz_1837 explică:

Parerea mea e ca Narcis castiga (Adrian o spus acolo ca ior murit parinti si gata lo trecut in finala),, adevaratul talent il are Narcis