| Iheartshoes a întrebat:

Cine credeti ca va castiga competitia Romanii au talent?
Aveti un preferat? Care este acesta?

Răspuns Câştigător
| MiiMii a răspuns:

Heiii happy Favoritii mei sunt Adrian si Narcis. Narcis chiar are o voce divina si este enorm de talentat, iar Adrian canta un gen care este foarte apreciat de adolescenti si nu numai.(pana si mamei mele a inceput sa-i placa hip-hop-ul de cand l-a auzit pe Adrianhee hee ). Dupa parerea mea cred ca ar castiga Adrian pentru ca a impresionat prin povestea lui si mai ales pentru motivul pentru care compune si canta in acest mod : parintii lui. Eu il sustin la iecare emisiune cu mesaje si chiar m-as bucura daca ar castiga

15 răspunsuri:
| BellsC a răspuns:

Adrian!
E evident ca e preferatul meu nu?laughing
pupici!
ps:votati`l si voi plz!:*

| Bylok a răspuns:

Adrian Tutu. Sper sa castige, merita!

| marinteodora a răspuns:

Cr5ed ca se va ajunge la narcis si adrian tutu.Eu tin cu adrian dar cred ca va castiga narcis

| KellyGreen a răspuns:

Tutu Adrian.E cel mai tare!

| LoveYou_6409 a răspuns:

Eu cred ca Adrian Tutu, sh e sh preferatu meuhappy:X

| tHeAnGeLoFwOrLd a răspuns:

Mi-e imi place barmanul pentru ca e din acelasi oras ca si mine.E dragut!

| adelina7952 a răspuns:

Natalia

| AxxyAlexandra a răspuns:

Bunahappy
Eu sper si il sustin pe Narcis deoarece consider ca el este un adevarat talent. Pentru mine el e dovada clara ca "Romanii au talent!". Vocea lui e de`a dreptul superba, acesta e talent nativ.
Un alt preferat al meu este Valentin Dinu, ce are de asemenea o voce superba, un timbru vocal excelent!
Adrian Tutu e talentat, nu spun nu, deoarece nu oricine poate compune versuri atat de profunde, care sa aiba un mesaj atat de puternic, dar consider ca pe multi dintre noi i`a impresionat povestea lui si nu talentul.
Si aici suntem la "Romanii au talent!" iar cel mai talentat pentru mine ramane Narcis!happy
Alte sanse mari cred ca ar avea trupa Ballance, barmanul Valentin, Rebecca, Medea.happy

Asta e parerea meahappy

P.S.: Votati "Narcis" prin sms la 1276 daca v-a placut! [Sustine`ti adevaratul talent!]

| Liviu_2320 a răspuns:

Eu zic ca in va castiga Tutu Adrian deoarece canta bine si are o viata din nefericire "nasoala"

| RaLuCa_7165 a răspuns:

Adrian Tutu:X merita premiul pentru ca este talentat si pentru ca el isi compune singur cantecele:X

| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

As vrea sa castige TZUTZU ADRIAN:X Are o voce superba :X mai ales ca stie sa compuna si versuri :X A trecut prin multe...si peste multe...E de apreciat ca a avut puterea sa treaca peste tot si e evident :Tzutzu Adrian are talentt :X

| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

As vrea sa castige TZUTZU ADRIAN:X Are o voce superba :X mai ales ca stie sa compuna si versuri. A trecut prin multe si peste multe...E de apreciat ca a avut puterea sa treaca peste tot si e evident :Tzutzu Adrian are talentt :X

| anaanitaa a răspuns:

Eu cred ca ADRIAN TUTU! Arata bine si se vede ca are mult talent!

| Cristian3 a răspuns:

Cristina,Alina si Tutu Adrian sunt preferati mei. sper sa castige cineve dintre acestia!

| NaaDiii a răspuns:

Eu cred ca Adrian Tutu va castiga pentru ca multi adolesscenti il plac pentru muzica lui.