| helen45132 a întrebat:

Salut la toti, va place emisiunea "Românii au talent"?

10 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Sincer da... dar parca promoveaza prea multi toti bufonii, in loc sa se axeze pe cautarea de talente

| helen45132 explică (pentru Apache):

Ahaa, corect, sunt multi ce nu merita sa mearga in semifinala

| positivity a răspuns:

Bună.
Mie îmi place această emisiune. Pot să zic că elimină plictiseala şi îmi înveseleşte ziua. : )

Pa, pa.

| Broadband a răspuns:

Pai da
dai bataie la 20:30 pe prosttv...asta protv

| MyMyutza a răspuns:

Da, este foarte frumoasa si interesanta. O emisiune in care vezi si partea buna a Romaniei, partea cu talent chiar daca unii se duc acolo mai mult ca sa se faca de ras.laughing

| pintexim a răspuns:

MIe chiar imi place, este draguta emisiunea!

| DinnAdinnA a răspuns:

Da...si imi place atunci cand vin anumiti oameni, si se fac de ras. Mor de ras =]] Imi place emisiunea. Cate o data dau " DA " la niste prosti, care nu au deloc talent, indiferent ca urla in fata microfonului, si au voce, nici o data nu o sa castige acel om...si nici magicieni, sau bufonii. care se fac de ras efectiv, si ei tot le dau DA, iar el trece mai departe. Indiferent ca ii da DA in prima runda, in a doua ii da NU si e acelasi lucru!

| RoxyAngelPink a răspuns:

Da, da si da, 3 de da, megi mai departe laughing laughing Gata gluma, sincer imi place

| shinestar03 a răspuns:

Ne place, ne place, ne place, place, place!
big grin

| Madysss a răspuns:

Daa imi place multdetot laughing mai ales deunii care vin efectiv sa se faca de ras, unii oameni. sunt asa amuzanti laughing