| MeDyw0w a întrebat:

Va place emisiunea,, Romanii au Talent"?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu imi place.

| Biby a răspuns:

Buna.
Da.Foarte mult.

| summertime a răspuns:

Da,imi place si chiar e bine ca s-au gandit la o asemea emisiune.Asa pot fi si talentele noastre promovate!

| thealchemist a răspuns:

Nu

| iulia7621 a răspuns:

Da,mie imi place!

| alissa6 a răspuns:

Da. cel mai mult vanda dar nu a intrat in finale deoarece jurul nu intelege cat de mult a muncit fata so dreseze pe vanda sa danseze si eu bagat pe luca care doar se invart.

| Bianca_6401 a răspuns:

Da. Acuma e reclama si eaceea am intrat pe TPU

Răspuns utilizator avertizat
| ioanamaria56 a răspuns:

Da.Acum pot fi si talentele noastre recunoscute, nu sa steie in umbra.Acum, talentele noastre pot fi promovate, nu sa steie ascunse.Acum, talentele noastre pot fi dezvoltate, nu sa se piarda. Emisiunea "Romanii au talent" ne da toate aceste ocazii.

| Cristine23 a răspuns:

Da foarte mult.e super!

| margaelena07 a răspuns:

Da