| alinadionisie a întrebat:

Ce părere aveți despre evaluarile naționale? Pentru cei care au dat. A fost greu sau ușor spre mediu? Plzzz

3 răspunsuri:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Mai,invata numai.La mine a fost cum a fost dar situatia se schimba.Chestii usoare la prima vedere dar sunt grele.Cu tot efortul am luat 7.75 la materaised eyebrows, deci e cam...

| BlackRose4ever a răspuns:

Nu sunt grele daca te pregatesti.fa variante ca sa-ti formezi o idee(variante se gasesc pe net, carti de la librarie sau iti da profesorul)

| MissDyDee a răspuns:

Am trecut prin 2laughing...Capacitate intr-a 8a si Bac intr-a 12a...si iti pot spune ca daca inveti stii daca nu nu..mai simplu ca buna ziua..La Capacitate am fost tare stresata de mate ca nu stiam nimic eram total paralela si totusi am luat 7, 05 eu zic ca pentru una ca mine care n.a stiut mate toate viata ei dupa 2 ani de meditatie am luat binelaughingsi la restul n.am avut probleme nici la bac.deci.Invata, invata, invata!